#THE100DAYPROJECT 2017

(English below)
Dnes začíná letošní #THE100DAYPROJECT který vyhlašuje výtvarnice Elle Luna. Loni jsem se rozhodla využít tuto příležitost k přiblížení konceptu svého projektu HEARTCORE by Jano a s označením #100heartsbyjano jsem každý z oněch 100 dní vytrhla jedno papírové srdce a sdílela některou z běžných i nevšedních událostí, která mi ten konkrétní den udělala radost. Ke každému zachycení tohoto „potěšení nitra srdce“ jsem psala také blog
https://samizasebe.wordpress.com/category/autori/jana-jano/
a někdy mi zpracování tohoto záznamu zabralo opravdu hodně času. Letos jsem se rozhodla pro větší svobodu (mimo jiné budu příspěvky na tento blog vkládat nepravidelně) a zároveň jsem sama zvědavá, co nakonec vznikne.
Tak tedy… začínám nebeskou modří.
1d
1/100 Today the 100 day project 2017 challenged by @elleluna has started. Last year I decided to show the concept of my HEARTCORE by Jano project. I shared one of the things that pleased me each day signed as #100heartsbyjano. I wrote a blog for each day and sometimes it took really a long time to have it ready for sharing. This year I have chosen something to feel more free and surprise myself as well. So… I start with the sky blue. 
 
100daysforserendipitybyjanoI

Co si o tom myslíš?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s