Let the chaos flow – Nechme chaos plynout

Poslední měsíc můj život ovládl chaos. A taky už jsem dlouho nepsala žádný blog, na co jsem v životě přišla.

No je to asi takto.

Staly se asi dvě věci.

První z nich je, že se dala konečně dohromady moje nová kapela Jinan, což je dobře, protože je to partička lidí, co mě s nimi fakt baví hrát, ale je trošku hard core se potkat. No konečně jsme odehrály první dva koncerty v Brně a ve Zlíně a bylo to bájo.

Brno je moje velká srdcovka. Kavárna Práh. Michal Kosmonaut je ten člověk, kvůli kterému se do kavárny vracím. Je s ním parádní komunikace a Café Práh by si ho opravdu měla hýčkat:-). A díky všem, kteří nás přišli podpořit v této události. Díky, že jsem tam mohla stát s otevřeným srdcem. Díky Lence a Haničce, že přišly a opravdu tam se mnou byly. A díky Verči, že tam se mnou byla jako je vždycky. A také Klárce, která vyfotila tyto skvělé fotky. A nemalé díky kapele Huso za jejich ostrovtip :-).

Druhý koncert se konal ve Zlíně v klubu Bamboo. Bylo to pro mě zcela nové pole a já jsem byla totálně introvertizovaná. Je pro mě vážně těžké mluvit mezi písněmi, protože se všechno tak ozívá, tak mám vždycky pocit, že bych měla říct něco chytrého, ale vlastně mě nic nenapadá. Nicméně mě zachránil náš skvělý basák Michal Procházka. I když nemám ráda kapelový systém, tak musím uznat, že mám teď kapelu. A je to zvláštní, protože už nemusím všechno nést na svých bedrech. Kdybyste náhodou věděli o dobrém místě, kam by se naše muzika hodila, tak se ozvěte Hance Šimkové, která se ujala managementu kapely.

Vy, kdo jste nás neslyšeli, tak můžete zde a taky se můžete přidat na FB.

Druhá věc, co se mi děje, že se cítím trochu divně ve svém těle. Najednou řeším věci, co jsem dřív řešit nemusela a nevím, co si mám o tom myslet. Nevím, jestli mám jít k lékaři nebo je to fáze těla, která časem přejde. A tak zůstávám zmatená. A nejen z toho těla, ale také ze všeho kolem sebe. Divím se volbám a postojům lidí a nevím, kterou stranu mám zastávat. Všechno se teď mění. Ale jaksi pod povrchem. A já ten proces cítím a mám obrovskou touhu se mu poddat, ale současně mám strach, že můj život se změní. A taky že jo. Navíc je kolem mě teď víc lidí, kteří zažívají stejné pocity. Takže buďte se mnou a mluvme spolu. Protože, když z nás jde láska, je to vždycky krásné. Vím, že jsem hodně emocionální, ale je to fajn. Mám pocit, že se mi úplně restartuje nastavení systému a já jsem rozechvělá z toho všeho. V některých momentech mám fakt problém se momentálně potkávat s mužským principem a jak říkám, jsem z toho zmatená.

A tak díky, za to, že jste a čtete tyto řádky.

Vaša Kaj

4 komentáře: „Let the chaos flow – Nechme chaos plynout

  1. Myslim, ze je dulezite dat pruchod zenskemu principu, ze ho tento svet postrada a proto se s tim muzskym principem musime potkavat v miru, snazit se ho prijmout jako protivahu a inspiraci, hledat v nem pomoc, ale zaroven pomoc poskytovat.

  2. to zní fajn, mám z toho takovej příjemnej pocit ;) a vlastně cesta je cíl, tahle cesta nekončí…já su taky ve víru velkých změn a těším se na koncik Jinanu, ten první mně minul prostorem, hlavu nevěším, někdy se to potká :D

Co si o tom myslíš?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s